Yhteystiedot

Helsinki

LM Someco
Pursimiehenkatu 26 C, 5. krs
00150 Helsinki

Turku

LM Someco
ElectroCity, Tykistökatu 4 A
20520 Turku, Finland

Yhteydenotot

Kaisa Alapartanen

Chief Customer Officer

kaisa.alapartanen@lmsomeco.fi

+358 40 536 9823

Sam Hansén

CEO

sam.hansen@lmsomeco.fi

+358 50 052 8073

Mathias Lampenius

Account Director

mathias.lampenius@lmsomeco.fi

+358 50 567 5418

Maarit Niemelä

Executive Vice President

maarit.niemela@lmsomeco.fi

+358 50 402 1393

Janne Pöyhönen

Director

janne.poyhonen@lmsomeco.fi

+358 40 769 7691

Tiimi

Alexandra Byskata

Digital Marketing Specialist

alexandra.byskata@lmsomeco.fi

+358 40 353 0485

Aleksandra Forslund

Art Director

aleksandra.forslund@lmsomeco.fi

+358 45 899 5111

Juuso Harvala

Art Director

juuso.harvala@lmsomeco.fi

+358 50 584 1719

Tommi Hatakka

Senior developer

tommi.hatakka@lmsomeco.fi

+358 40 720 9809

Mikko Hed

Project Director

mikko.hed@lmsomeco.fi

+358 50 303 7431

Helmi Hietamäki

Production Art Director

helmi.hietamaki@lmsomeco.fi

+358 50 531 7374

Wilma Inkinen

Strategist

wilma.inkinen@lmsomeco.fi

+358 40 413 2481

Lotta Kinnunen

Creative Consultant

lotta.kinnunen@lmsomeco.fi

+358 40 779 5131

Annika Kivi

Project Manager, Producer

annika.kivi@lmsomeco.fi

+358 44 030 1199

Ville Kotamäki

Art Director

ville.kotamaki@lmsomeco.fi

+358 40 704 8313

Leena Laamanen

Account Director

leena.laamanen@lmsomeco.fi

+358 50 306 4014

Mikko Laasola

Art Director

mikko.laasola@lmsomeco.fi

+358 40 594 8511

Mira Lahtinen

Content Producer

mira.lahtinen@lmsomeco.fi

+358 40 484 8652

Maria Lawson

Art Director

maria.lawson@lmsomeco.fi

+358 40 721 5327

Jani Lilja

Chief Happiness Officer

jani.lilja@lmsomeco.fi

+358 50 553 3735

Patrik Liljebäck

Head of Digital

patrik.liljeback@lmsomeco.fi

+358 50 468 7922

Emma Lindqvist

Digital Marketing Producer

emma.lindqvist@lmsomeco.fi

+358 50 531 0037

Minna Liuhto

Art Director

minna.liuhto@lmsomeco.fi

+358 40 018 7183

Eero Louhenperä

Lead Developer

eero.louhenpera@lmsomeco.fi

+358 50 537 9054

Gitta Luhtala

Art Director

gitta.luhtala@lmsomeco.fi

+358505667178

Katja Mikkola

Content Strategist

katja.mikkola@lmsomeco.fi

+358 40 356 7976

Tuukka Mujo

Director of Design

tuukka.mujo@lmsomeco.fi

+358 40 061 9291

Mertsi Murmann

Copywriter

mertsi.murmann@lmsomeco.fi

+358 40 064 6046

Sofia Mäkivaara

Digital Marketing Specialist

sofia.makivaara@lmsomeco.fi

Markus Norrgran

Front End Developer

markus.norrgran@lmsomeco.fi

+358 45 330 2176

Niko Peltoniemi

Web Developer

niko.peltoniemi@lmsomeco.fi

Tero Perttula

Project Manager

tero.perttula@lmsomeco.fi

+358 40 586 6811

Linda Piiparinen

Content Producer

linda.piiparinen@lmsomeco.fi

+358 41 544 6929

Kati Pollari

Senior Creative, Copywriter

kati.pollari@lmsomeco.fi

+358 50 360 7127

Jan Roering

Graphic Designer

jan.roering@lmsomeco.fi

+358 40 702 2396

Siiri Saikkonen

Project Coordinator

siiri.saikkonen@lmsomeco.fi

+358 40 136 5686

Kristiina Salo

Strategist

kristiina.salo@lmsomeco.fi

+358 50 444 7499

Sauli Sampo

Art Director

sauli.sampo@lmsomeco.fi

+358 50 550 6622

Kristiina Selin

Content Specialist

kristiina.selin@lmsomeco.fi

+358 40 073 1519

Nazzareno Sifo

Creative Director

nazzareno.sifo@lmsomeco.fi

+358 50 590 6458

Sari Sohlström

Strategist

sari.sohlstrom@lmsomeco.fi

+358 40 824 2422

Riikka Suominen

Digital Marketing Specialist

riikka.suominen@lmsomeco.fi

+358 50 376 4955

Jenna Tiilimaa

Project Manager

jenna.tiilimaa@lmsomeco.fi

+358 40 768 7146

Saara Toivonen

Copywriter, Creative Coach

saara.toivonen@lmsomeco.fi

+358 40 528 5899

Erkki Tuomi

Graphic Designer

erkki.tuomi@lmsomeco.fi

+358 50 582 0395

Kukka-Maaria Tuomola

Graphic Designer

kukka-maaria.tuomola@lmsomeco.fi

+358 44 349 1610

Mika Vahtera

Art Director, Photographer

mika.vahtera@lmsomeco.fi

+358 400 764 461

Annukka Valkama

Production Manager

annukka.valkama@lmsomeco.fi

+358 50 303 5561

Minna Valtari

Director, Chairman of the Board. Äitiysvapaalla.

minna.valtari@lmsomeco.fi

+358 40 576 3206

Antti Valtari

CFO

antti.valtari@lmsomeco.fi

+358 50 371 4075

Ville Vettenranta

Web Developer

ville.vettenranta@lmsomeco.fi

+358 40 630 8314

Paula Viitanen

Content Specialist

paula.viitanen@lmsomeco.fi

+358 40 513 3547

Sade Yrjölä

Social Media Manager

sade.yrjola@lmsomeco.fi

+358 40 096 2495

Laskutustiedot

Lahtinen & Mantere Oy
Y-tunnus: 1898770-4
PL 100, 80020 Kollektor Scan

Verkkolaskuosoite:
003718987704
Maventa, 003721291126

Laskutusyhteyshenkilö:
Antti Valtari
antti.valtari@lmsomeco.fi
050-3714075

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

Someco Oy (Y-tunnus: 2483677-7) sulautui 31.12.2019 emoyhtiöönsä Lahtinen & Mantere Oy:öön (Y-tunnus: 1898770-4). Sulautumisen seurauksena Someco Oy:n laskutusosoite muuttui 1.1.2020 alkaen.

Kerro meille haasteesi, luodaan yhdessä ratkaisu!

Tilaa Loveletter-uutiskirjeemme

Emme täytä sähköpostiasi, vaan lähetämme max. 1 kirjeen kuukaudessa