Yhteystiedot

Helsinki

LM Someco
Pursimiehenkatu 26 C, 5. krs
00150 Helsinki

Turku

LM Someco
ElectroCity, Tykistökatu 4 A
20520 Turku, Finland

Yhteydenotot

Mathias Lampenius

Maarit Niemelä

Minna Valtari

Director, Chairman of the Board

minna.valtari@lmsomeco.fi

+358 40 576 3206

Tiimi

Joona Aaltonen

Hanna Alakantola

Art Director Trainee

hanna.alakantola@lmsomeco.fi

Karoliina Annala

Tuukka Apaja

Digital Marketing Specialist

tuukka.apaja@lmsomeco.fi

+358 40 129 2624

Aleksandra Forslund

Art Director, Digital Experience Designer

aleksandra.forslund@lmsomeco.fi

+358 45 899 5111

Anne Halonen

Communications Consultant, Copywriter

anne.halonen@lmsomeco.fi

Juuso Harvala

Tommi Hatakka

Mikko Hed

Helmi Hietamäki

Paula Kesa

Lotta Kinnunen

Annika Kivi

Project Manager, Producer

annika.kivi@lmsomeco.fi

+358 44 030 1199

Ville Kotamäki

Leena Laamanen

Mira Lahtinen

Digital Marketing Specialist

mira.lahtinen@lmsomeco.fi

+358 40 484 8652

Laura Lajunen

Maria Lawson

Roope Lehmuslehto

Jani Lilja

Patrik Liljebäck

Emma Lindqvist

Digital Marketing Specialist

emma.lindqvist@lmsomeco.fi

+358 50 531 0037

Jenna Lindroos

Minna Liuhto

Emilia Liukko

Digital Marketing Strategist, Team Lead

emilia.liukko@lmsomeco.fi

+358 44 324 1611

Eero Louhenperä

Gitta Luhtala

Katja Mikkola

Tuukka Mujo

Sofia Mäkivaara

Digital Marketing Specialist

sofia.makivaara@lmsomeco.fi

+358 40 515 1071

Niko Peltoniemi

Tero Perttula

Kati Pollari

Senior Creative, Copywriter

kati.pollari@lmsomeco.fi

+358 50 360 7127

Nella Rahkonen

Jan Roering

Suvi Salminen

Social Media & Communications Consultant

suvi.salminen@lmsomeco.fi

0504145990

Sauli Sampo

Stina Samstén

Kristiina Selin

Nazzareno Sifo

Riikka Suominen

Digital Marketing Specialist, vanhempainvapaalla

riikka.suominen@lmsomeco.fi

+358 50 376 4955

Jenna Tiilimaa

Saara Toivonen

Erkki Tuomi

Digital Experience Designer

erkki.tuomi@lmsomeco.fi

+358 50 582 0395

Kukka-Maaria Tuomola

Mika Vahtera

Art Director, Photographer

mika.vahtera@lmsomeco.fi

+358 400 764 461

Kati Vairinen

Annukka Valkama

Sade Yrjölä

Laskutustiedot

Lahtinen & Mantere Oy
Y-tunnus: 1898770-4
PL 100, 80020 Kollektor Scan

Verkkolaskuosoite:
003718987704
Maventa, 003721291126

Laskutusyhteyshenkilö:
Antti Valtari
antti.valtari@lmsomeco.fi
050-3714075

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

Someco Oy (Y-tunnus: 2483677-7) sulautui 31.12.2019 emoyhtiöönsä Lahtinen & Mantere Oy:öön (Y-tunnus: 1898770-4). Sulautumisen seurauksena Someco Oy:n laskutusosoite muuttui 1.1.2020 alkaen.

Kerro meille haasteesi, luodaan yhdessä ratkaisu!

Blogi ja uutiskirje

Max. 1 kirje kuukaudessa, 5 minuuttia ajastasi ja saat katsauksen toimialamme uusiin tuuliin.