Yhteystiedot

Helsinki

LM Someco
Pursimiehenkatu 26 C, 5. krs
00150 Helsinki

Turku

LM Someco
ElectroCity, Tykistökatu 4 A
20520 Turku, Finland

Yhteydenotot

Mathias Lampenius

Maarit Niemelä

Minna Valtari

Director, Chairman of the Board

minna.valtari@lmsomeco.fi

+358 40 576 3206

Tiimi

Joona Aaltonen

Hanna Alakantola

Tuukka Apaja

Digital Marketing Specialist

tuukka.apaja@lmsomeco.fi

+358 40 129 2624

Linda Eronen

Content Producer (vanhempainvapaalla)

linda.eronen@lmsomeco.fi

+358 41 544 6929

Aleksandra Forslund

Art Director, Digital Experience Designer

aleksandra.forslund@lmsomeco.fi

+358 45 899 5111

Anne Halonen

Communications Consultant, Copywriter

anne.halonen@lmsomeco.fi

Juuso Harvala

Tommi Hatakka

Mikko Hed

Helmi Hietamäki

Lotta Kinnunen

Creative Consultant (opintovapaalla)

lotta.kinnunen@lmsomeco.fi

+358 44 556 7351

Annika Kivi

Project Manager, Producer

annika.kivi@lmsomeco.fi

+358 44 030 1199

Ville Kotamäki

Leena Laamanen

Mira Lahtinen

Digital Marketing Specialist

mira.lahtinen@lmsomeco.fi

+358 40 484 8652

Laura Lajunen

Maria Lawson

Jani Lilja

Patrik Liljebäck

Emma Lindqvist

Digital Marketing Consultant

emma.lindqvist@lmsomeco.fi

+358 50 531 0037

Jenna Lindroos

Minna Liuhto

Emilia Liukko

Digital Marketing Strategist, Team Lead

emilia.liukko@lmsomeco.fi

+358 44 324 1611

Eero Louhenperä

Gitta Luhtala

Katja Mikkola

Tuukka Mujo

Niko Peltoniemi

Senior Developer, Digital Experience Designer

niko.peltoniemi@lmsomeco.fi

Tero Perttula

Kati Pollari

Senior Creative, Copywriter

kati.pollari@lmsomeco.fi

+358 50 360 7127

Nella Rahkonen

Jan Roering

Korinna Saarinen

Suvi Salminen

Social Media & Communications Consultant

suvi.salminen@lmsomeco.fi

0504145990

Sauli Sampo

Stina Samstén

Kristiina Selin

Content Strategist & Account Manager

kristiina.selin@lmsomeco.fi

+358 40 073 1519

Nazzareno Sifo

Riikka Suominen

Digital Marketing Specialist

riikka.suominen@lmsomeco.fi

+358 50 376 4955

Jenna Tiilimaa

Saara Toivonen

Erkki Tuomi

Digital Experience Designer

erkki.tuomi@lmsomeco.fi

+358 50 582 0395

Kukka-Maaria Tuomola

Mika Vahtera

Art Director, Photographer

mika.vahtera@lmsomeco.fi

+358 400 764 461

Kati Vairinen

Annukka Valkama

Laskutustiedot

LM Someco Oy
Y-tunnus: 1898770-4

Verkkolaskuosoite:
003718987704
Maventa, 003721291126

Sähköpostilaskun osoite:
18987704@scan.netvisor.fi

Paperilaskut:
LM Someco Oy
18987704
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusyhteyshenkilö:
Antti Valtari
antti.valtari@lmsomeco.fi
+358 50 371 4075

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

Yrityksemme toiminimi on muuttunut 9.9.2022 Lahtinen & Mantere Oy:stä LM Someco Oy:ksi. Nimenmuutos ei vaikuta muihin yrityksen juridisiin tietoihin kuten Y-tunnukseen tai pankkitietoihin eikä voimassa oleviin sopimuksiimme.